X
تبلیغات
رایتل

بازخوانی فرمایشات حضرت امام خمینی(ره)

1392/02/30

هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است «مفسد» است
بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در سخنرانی‌ها و پیام‌های مختلفی با تاکید بر فصل الخطاب بودن نظر شورای نگهبان، بر لزوم پذیرش آن توسط همه گروه‌ها، احزاب و افراد تاکید ورزیده‌اند.


* شورای نگهبان گوش به حرف عده‌ای که به اصطلاح مترقی هستند ندهد

*  هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد است

* پس از رای و انفاذ شورای نگهبان، هیچ مقامی حق رد آن را ندارد

* در تمام مواقعی که مقتضی بوده است، شورای نگهبان را تایید کرده ام

*افرادی که نظر شورای نگهبان موافق میلشان نباشد دست به شایعه افکنی می‌زنند

* شورای نگهبان حافظ احکام مقدس اسلام و قانون اساسی است


منبع:فارس

عکس/ صفحه اول روزنامه‌های صبح روز دوشنبه مورخ 92/02/30

1392/02/30

عکس/صفحه اول روزنامه های کشور روز دوشنبه مورخ 92/02/30 به ترتیب ذیل می باشد.برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

تکاپوی غرب برای تقویت خط سازش در انتخابات

1392/02/30

هتاکان دیروز هاشمی؛ حامیان امروز رفسنجانی + تصاویر

1392/02/30
رسانه های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، بیشتر به پی‌گیری اخبار مربوط به نامزدی هاشمی پرداختند؛ تیتر اول این رسانه‌ها ذوق زدگی از نامزدی هاشمی بود؛ به گونه‌ای که دشمنان دیروز هاشمی به حمایت همه جانبه از وی پرداختند؛ تخریب چهره نامزدهای پرچمدار گفتمان انقلاب اسلامی – زاکانی، جلیلی، لنکرانی – از دیگر رخدادهای چند روز گذشته است.


برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

ازدواج با یهودیان حلال و با شیعیان حرام است!

1392/02/29

دین اسلام به مردان مسلمان اجازه نمی دهد که با دختران و زنان بهائی، شیعه و رافضی ازدواج کند و چنین کاری را حرام می داند ...


به گزارش شیعه آنلاین، شیخ "أبوبکر الحنبلی" از مفتی های سلفی مصر در جدید ترین فتوای خود ازدواج مسلمانان مذاهب مختلف اسلامی با شیعیان را حرام دانست.
وی ضمن هشدار دادن نسبت به تبلیغ تشیع در مصر، در ادامه افزود: دین اسلام به مردان مسلمان اجازه نمی دهد که با دختران و زنان بهائی، شیعه و رافضی ازدواج کند و چنین کاری را حرام می داند زیرا پیروان این فرقه ها،‌ مانند بودائیان کافر هستند و هیچ تفاوتی میان آنها با بودائی ها وجود ندارد!

این چهره سلفی همچنین گفت:‌ همچنین بر مرد مسلمان جایز نیست که با زن کمونیست ازدواج کند زیرا به وجود خداوند اعتراف نمی کند. مردان مسلمان فقط می توانند با پیروان اهل کتاب مانند مسیحیان و یهودیان ازدواج کنند.

سرعت 200 کیلومتری حسن شمشادی برای فرار از تروریستها

1392/02/29
حسن شمشادی خبرنگار سیما، تصویری را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده که نشان می دهد اتومبیل حامل وی، برای فرار از شر تک تیراندازهای متعلق به تروریستهای سوری، با سرعت 200 کیلومتر حال حرکت است. 
 
اقدامات وحشیانه تروریستهای سوری طی هفته های اخیر، به حد اعلای خود رسیده و در همین زمینه، علاوه بر خوردن قلب سرباز سوری توسط تروریستها، اقداماتی چون تخریب مقام حضرت ابراهیم در سوریه و تخریب مزار حجر بن عدی و شهید فتحی شقاقی از رهبران فلسطین را از سوی این افراد شاهد بوده ایم.


عکس/ صفحه اول روزنامه‌های صبح روز یکشنبه مورخ 92/02/29

1392/02/29

عکس/صفحه اول روزنامه های کشور روز یکشنبه مورخ 92/02/29 به ترتیب ذیل می باشد.برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

همکاری بهرام رادان با بازیگر فیلم های مستهجن در آستانه انتخابات

1392/02/29
ولنگاریسم ادامه دار هنرپیشگان هنجار شکن:

همکاری بهرام رادان با بازیگر فیلم های مستهجن در آستانه انتخابات چه پیامی دارد؟


در زمانی‌ که تمام حواس‌ها به مقوله انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهرهاست و توجه رسانه‌ ها به این مساله حساس کشورمان معطوف شده است متاسفانه اخبار خوبی از وضعیت عرصه هنر به گوش نمی‌رسد و ولنگاریسم زیادی به‌ خصوص در عرصه هنر و سینما شاهد هستیم به‌ ویژه آن‌ که همواره در نزدیکی ایام انتخابات بعضی نامزدهای پوپولیست‌گرا و عوام‌ فریب از طریق هنرپیشه‌ها به‌ خصوص بازیگران مورد دار به تبلیغ برای خود می‌پردازند.برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

برنامه‌های عملیاتی دشمن برای انتخابات ۹۲

1392/02/29

فیلم جدید تروریست آدم خوار در سوریه

1392/02/28


تروریست آدم خواری که اخیرا در سوریه با انتشار فیلمی تکان دهنده از به دندان کشیدن قلب یک سرباز سوری، رسوایی بزرگ دیگری را برای گروه‌های مسلح و حامیان آنان به بار آورده، با انتشار فیلم جدیدی به توجیه این اقدام خود پرداخته است.
 


برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید

قطر به شمال سوریه سلاح می‌فرستد، عربستان به جنوب

1392/02/28
حمد بن خلیفة آل ثانی امیرقطر، به صورت علنی از طریق ترکیه برای تروریست های داخل سوریه اسلحه ارسال می کند و برای این منظور در دربار خود "اتاق عملیات ویژه" تشکیل داده است.خبرگزاری رویترز دیروز (سه شنبه) به نقل از مسؤولان و عناصر مسلح حاضر در سوریه اعلام کرد، آنان می دانند که دوحه با همکاری سازمان اطلاعات امریکا فرماندهی عملیات ارسال سلاح به سوریه را در دست دارد و این امر را برای جلوگیری از مسلح شدن اعضای وابسته به جبهه النصره انجام می دهد.


تعدادی از عناصر مسلح به رویترز گفته اند که روند توزیع اسلحه در چند ماه اخیر با نظم و ترتیب بیشتری صورت می گیرد و توزیع سلاح در ائتلاف ملی از طریق سلیم ادریس ،رئیس ستاد ارتش موسوم به آزاد انجام می شود.
تعدادی از سرکردگان عناصر مسلح نیز اعلام کردند که قطر معمولا به گروه های مسلح مستقر در شمال سوریه و عربستان به گروه های مسلح جنوب سوریه سلاح می فرستند.


یک  منبع امنیتی قطری گفته است بعد از آن که واشنگتن از رسیدن اسلحه به دست نیروهای تندرو مانند جبهه النصره ابراز نگرانی کرد از تعداد محموله های حاوی اسحله کاسته شد اما در حال حاضر علی رغم افزایش تعداد محموله های سلاح قطر، شرایط سخت تری از سوی حمد بن خلیفه برای تحویل آن به گروه های مسلح بعد از هماهنگی با "سی آی ای" وضع شده است.


این سرکردگان همچنین از وجود اتاق عملیات در دربار امیر قطر خبر دادند که نمایندگانی از وزارتخانه های مختلف در آن حضور دارند و میزان پول هایی را که باید برای جنگ در سوریه تخصیص داده شود، تعیین می کنند. البته همکاری گسترده این دیوان با "سی آی ای" به قطر برای خرید اسلحه و انتقال آن به داخل سوریه کمک فراوانی می کند.


تعدادی از سرکردگان عناصر مسلح، فهرست احتیاجات خود را تهیه می کنند و به سلیم ادریس فرمانده ائتلاف تحویل می دهند تا او نیز آن را به دست مسوولان قطری و عربستانی برساند.
یکی از منابع غربی که از عملیات انتقال سلاح از قطر و عربستان اطلاع دارد، معتقد است که سیستم جدید انتقال سلاح به سوریه تضمین شده نیست و سلاح ها غالبا به دست گروه های تندرو می رسد، همچنان که بعضی از فرماندهان میدانی اعتراف می کنند که عناصر سعودی و کویتی، اسلحه و اموال را خارج از کانال های توزیع مخصوص ائتلاف به دست معارضان می رسانند.


منبع امنیتی قطرهمچنین اظهار داشت که این سلاح ها توسط تاجران اسلحه در فرانسه و انگلستانو غالبا از کشورهای اروپای شرقی خریداری می شود و از قطر به مقصد ترکیه و سپس سوریه بارگیری می شود.
هاگ گریفت پژوهشگر عملیات انتقال اسلحه در مرکز بین المللی پژوهش های صلح جهانی در استکهلم اعلام کرد که در فاصله زمانی 3 ژانویه 2012 تا اواخر آوریل سال گذشته بیش از 90 پرواز توسط هواپیماهای باری نظامی از قطر به سمت ترکیه انجام شده است.


وی خاطرنشان کرد که قطری ها هیچ تلاشی برای مخفی کاری در زمینه ارسال سلاح ها به سوریه نمی کنند و این پروازها از پایگاه هوایی العیدید که یک پایگاه مشترک قطر و امریکاست انجام می شوند.

بوعزیزی عربستان خود سوزی کرد

1392/02/28

در اعتراض به رفتار مسئولان دولتی، یک عربستانی در مقابل مرکز پلیس ریاض خود را به آتش کشید.

سبزی فروش عربستانی در اعتراض به برخورد نیروهای امنیتی با وی خود سوزی کرد."محمد علی جابری الحوریسی" به دلیل آن که برگه هویت و کارت شناسایی برای ارائه به نیروهای امنیتی نداشت، در پایتخت عربستان دست به خود سوزی زد.
منابع رسانه ای تأکید کردند که این حادثه چهارشنبه گذشته در ریاض روی داد.
یک روز پس از این حادثه حدود صد نفر مقابل یکی از مراکز پلیس در پایتخت این کشور تجمع کردند.
این سبزی فروش عربستانی مدت کوتاهی پس از بستری شدن در بیمارستان جان سپرد.
گزارش برخی رسانه ها حاکی است که این سبزی فروش یکی از شهروندانی است که تابعیت عربستانی آنها لغو شده، به همین دلیل برای کار و زندگی در این کشور دچار مشکل شده بود.
منابع رسانه‌‌ای خودسوزی این شهروند را بسیار شبیه به اقدام "بوعزیزی" شهروند تونسی توصیف کردند که با خود سوزی انقلاب مردم این کشور ضد رژیم استبدادی بن علی را شعله ور کرد.

سایت عربستانی "السبیل" نیز دراینباره نوشت، شهرداری ریاض با یورش به دست‌فروشان در منطقه "منفوحه" در جنوب این شهر، مقادیر بسیاری سبزی و میوه دستفروشان را توقیف کردند.
الحوریسی پس از مراجعه به شهرداری برای پس گرفتن کالاهای خود، با مخالفت مسؤولان مواجه شد.
وی پس از خروج از شهرداری دست به خودسوزی زد.
مرگ این سبزی فروش فقیر با اعتراض و واکنش شدید فعالان عربستانی در شبکه‌های اینترنتی و اجتماعی همراه شده است، و این فعالان گسترش فقر در این کشور نفت خیز و ثروتمند را محکوم کردند.

زمین لرزه شش ممیز یک دهم ریشتری نزدیک سواحل ژاپن

1392/02/28

خبرنامه دیواری دانشجویان ایران

1392/02/28
 نشریه دیواری خبرنامه دانشجویان ایران را که در اندازه A0تهیه شده است، می  توانید بر روی برد دانشگاه قرار دهید؛ این نشریه آخرین اخبار از انتخابات ریاست جمهوری را در قالب یک طرح دانشجویی پوشش می دهد.

خبرنامه دیواری دانشجویان ایران - شماره 1

خبرنامه دیواری دانشجویان ایران - شماره 2

خبرنامه دیواری دانشجویان ایران - شماره 3

خبرنامه دیواری دانشجویان ایران - شماره 4
خبرنامه دیواری دانشجویان ایران - شماره 5

تمجید از هاشمی ، حمله به جلیلی

1392/02/28

( تعداد کل: 156 )
   1       2       3       4       5       ...       11    >>